Підготовче відділення для громадян України

Підготовче відділення для громадян України є структурним підрозділом Навчально-наукового центру доуніверситетської підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців та  проводить освітню та профорієнтаційну діяльність, пов’язану з підготовкою до вступу в заклади вищої освіти та проходженням зовнішнього незалежного оцінювання, національного мультипредметного тесту.

Наші слухачі курсів - учні та випускники загальноосвітніх навчальних закладів України.

На сьогодні навчання на підготовчому відділенні здійснюється за дистанційною формою.

Для забезпечення ефективної взаємодії між викладачами і слухачами працює група у фейсбуці,  сформовані інформаційні сторінки  в інших соціальних мережах (Instagram, Telegram), дозволених законодавством України. Це одна із форм онлайн-допомоги в підготовці до ЗНО, НМТ та інструмент для залучення нових слухачів (майбутніх студентів).

Слухачі підготовчого відділення самостійно обирають необхідні для вивчення предмети, що входять до переліку ЗНО, НМТ (українська мова, українська література, математика, історія України, англійська (французька, німецька) мова, географія, біологія, фізика, хімія).

Слухачі забезпечуються необхідними навчально-методичними матеріалами, для них організовано тематичні та підсумкові тренажер-тести з обраних навчальних дисциплін,  що максимально наближені до ЗНО, НМТ   минулих років.

На підготовчому відділенні ми регулярно  проводимо зустрічі із батьками, на які запрошуємо  представників Приймальної комісії університету, деканів факультетів, метою яких є роз’яснення та деталізація умов вступу та консультування з усіх питань вступу на різні спеціальності нашого університету.  Усі учасники отримують презентаційні  матеріали.

Переваги навчання на підготовчих курсах

УДУ імені Михайла Драгоманова:

1) можливість отримання до 20 додаткових балів до загального рейтингу вступника на деякі спеціальності УДУ імені Михайла Драгоманова:

• 012 «Дошкільна освіта»
  • 013 «Початкова освіта»
  • 015 «Професійна освіта»
  • спеціальності фізико-математичного та природничо-географічного напрямків.

2) поглиблення шкільної підготовки та систематизація знань;

3) високий рівень підготовки, що забезпечує абітурієнтам вступ до ЗВО України;

4) об'єктивність оцінювання знань слухачів підготовчих курсів;

5) мінімальна оплата за якісне навчання;

6) проведення пробного оцінювання якості знань;

7) комфортні умови та зручний графік навчання для школярів та осіб, які працюють;

8) ознайомлення зі спеціальностями УДУ імені Михайла Драгоманова з метою вибору майбутньої професії;

9) ознайомлення з умовами і ритмом життя в закладі вищої освіти та можливість знайти нових друзів.