Правила
прийому слухачів та студентів в Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації

1. Факультет перепідготовки фахівців займається перепідготовкою кадрів, які мають
вищу освіту ( освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», «спеціаліст», «магістр»).
2. Перепідготовка здійснюється за всіма ліцензованими в Університеті спеціальностями.
3. Освіта здійснюється на рівні кваліфікаційних вимог до спеціаліста.
4. На основі ліцензованих обсягів заочної форми навчання на факультеті перепідготовки фахівців відділ додаткової освіти надає освітні послуги студентам.
  Відділ додаткової (паралельної) другої вищої освіти факультету перепідготовки фахівців оголошує набір студентів, що закінчили 3-й курс, на другу вищу освіту з напряму «Менеджмент », кваліфікації: « Бакалавр з менеджменту».
5. Форма навчання – заочна.
6. Термін навчання – 2 роки та 2,5 роки з спеціальності “Правознавство” та «Дошкільне виховання» ( спеціалізація: іноземна мова).
7. Навчання проводиться на контрактній основі за кошти, внесені на рахунок Університету фізичними та юридичними особами.
8. Прийом документів упродовж року ( вул. Пирогова, 9, кімн. 133.).Телефон: 239-30-97; 235-95-89. (кімната - 104 )
9. Зарахування здійснюється по мірі комплектування академічних груп (не менше 10 осіб).
10. Перелік документів, які подаються до Приймальної комісії:
1) Копія диплому про вищу освіту (копія диплому завіряється нотаріально, диплом пред’являється особисто).
2) Копія додатка до диплому (копія додатка завіряється нотаріально; оригінал додатка пред’являється особисто).
3) Копія трудової книжки (завіряється за місцем роботи, перша і остання сторінка).
 4) Медична довідка - форма N086/о.
5) Три фотокартки (розм. 3х4).
6) Копії паспорту та ідентифікаційного коду (оригінали паспорту та ідентифікаційного коду пред’являються особисто).
7) Поштові конверти з маркою по Україні 2 шт.

Перелік документів для відділення додаткової (паралельної) другої вищої освіти :
1) Копія залікової книжки студента за три курси навчання , підписану директором Інституту і завірену в канцелярії.
2) Довідка з деканату про навчання у певному Інституті, підписану директором і завірену в канцелярії.
3) 1 фотокартка.
Примітка: Заява і договір оформляється у приймальній комісії за певною формою.