Шановні першокурсники ІППК!

Вітаємо Вас із вступом до НПУ імені М.П. Драгоманова!

2 вересня 2013 року кожен першокурсник Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації запам’ятає на все життя.

Адже цього другого дня осені вчорашні абітурієнти стали студентами, а їх посвята стала першим урочистим заходом в одному з найпрестижніших вищих навчальних закладів України – Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, який в цьому році  у топовій десятці кращих гуманітарних вищих навчальних закладів посів почесне й заслужене перше місце.

З цієї дати для кожного з них починається відлік років до здійснення мрії – досягти успіху на професійній ниві та сформуватися як особистість.

По переду Вас чекає захопливий шлях, сповнений цікавими знайомствами, незабутніми пригодами та новими знаннями!

Запрошуємо Вас на традиційне святкування Дня Знань та Посвяту у Першокурсники, які відбудуться 2 вересня о 14.00 за адресою вул. Пирогова 9, актова зала.

З нетерпінням чекаємо на зустріч!

З повагою, колектив ІППК.