IMG_6088.JPG

Відповідно до доручення Кабінету міністрів України щодо збільшення кількості іноземних громадян, які здобувають освіту в українських навчальних закладах на компенсаційній основі, згідно з планом заходів у галузі торгівельно-економічного співробітництва України з країнами Африки, а також на виконання рішення Першої міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку» (4-5 квітня 2013 р.) Інститутом перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова у червні 2013 р. було проведено курси підвищення кваліфікації для державних службовців Федеративної республіки Нігерія.

Перша група була представлена освітянами-високопосадовцями з центральних штатів Нігерії – Абуджі та Катцини.

IMG_5871.JPG

Програмою підвищення кваліфікації передбачалося висвітлювання інноваційних підходів до формування освітнього середовища в Україні, знайомство з особливостями впровадження особистісно зорієнтованих технологій навчання, рівного доступу до якісної освіти усіх верств суспільства тощо. Заняття проводилися англійською мовою.

IMG_6054.JPG

Слухачі ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу одного із з дошкільних закладів Шевченківського району, гімназії НПУ імені М. П. Драгоманова, взяли участь у конференції з питань міжнародної післядипломної освіти.

IMG_6094.JPG

За матеріалами