learn-english-button-mac-keyboar 450 Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації
НПУ імені М.П. Драгомановата
та «ФОНД ПІДТРИМКИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ»
ЗАПРОШУЄ на курси:
  • «Англійська мова для працівників у сфері готельного та туристичного бізнесу»

• «Англійська мова для менеджерів зовнішньоекономічної діяльності»

• «Англійська мова для бухгалтерів»

• «Англійська мова для медичних працівників»

• «Англійська мова для юристів»

• «Англійська мова для економістів»

Відповідно до Вашого реального рівня володіння іноземною мовою Інститут пропонує Вам також:
  • - інтенсивні комунікативні курси з вивчення англійської, німецької, французької мов;
  • - курси підготовки до написання проектів;
  • - канікулярні комунікативні тренінги з носіями мов.
Факультет може надавати послуги з індивідуально розроблених курсів ділової іноземної мови для компаній (працівників банків, фінансових інституцій та спеціалістів у галузі комп’ютерних технологій).

Курси проходитимуть у м. Києві, у приміщенні Факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9)

Після успішного завершення курсу навчання слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Бажаючих пройти курс навчання просимо зареєструватися факсом (044)234-77-47 або електронною адресою

(businessuaschool@gmail.com) за формою:

1. ПІБ учасника

2. Контакти ( телефон, адреса, e-mail)

Курси розраховані на 72 години. Форма навчання – два рази на тиждень по три академічні години на день – вечірня та вихідного дня (дні узгоджуються з викладачем, серед тижня з 18:30 до 21:00, субота – 10:00-14:00)

Дату відкриття буде визначено по мірі комплектування навчальної групи, про що всі зареєстровані учасники курсів будуть повідомлені додатково.

Додаткова інформація за тел. (044) 234-77-47

Контактна особа Мирослава Вадимівна.