Засоби масової інформації і відповідні служби інформують суспільство про активізацію кримінальних елементів, що застосовують незаконні дії проти мирних громадян столиці. Особливо від цього страждає молодь. Однією з таких дій є розбійний напад невідомих осіб на студента нашого університету, громадянина Китаю. Внаслідок завданих травм хлопець був госпіталізований. На щастя, на сьогодні його стан стабілізувався.

З метою запобігти повторенню подібної ситуації в університеті студентська громада схиляється до створення Народної дружини. На сьогодні вже передбачено чергування викладачів і студентів у навчальних корпусах і гуртожитках. Посилено пропускний режим до корпусів, а відвідування навчальних будівель і гуртожитків сторонніми особами здійснюється тільки через бюро пропусків університету, або з дозволу коменданта гуртожитку.

Ми просимо усіх драгоманівців з розумінням поставитися до запобіжних заходів, потурбуватися про власну безпеку й безпеку колег та друзів. Просимо також дотримуватися статутного регламенту роботи університету та норм діючого законодавства.

Кілька місяців тому мали місце випадки блокування дверей головного корпусу членами деяких студентських організацій. Але шляхом діалогу й взаєморозуміння нам вдалося дійти згоди, мирно врегулювати конфліктну ситуацію та забезпечити спокійне функціонування університету і стабільність навчального процесу. Усі ми в першу чергу турбуємося про власне життя й здоров’я, безпеку своїх друзів. На це покладаємо усі сили.

Останнім часом у соціальних мережах з’являються провокаційні заяви про, начебто переслідування деяких студентів, зокрема в період екзаменаційної сесії. Драгоманівське студентство спростовує усі ці повідомлення. Наш університет був, є і буде закладом високої науки й освіти, духовності і культури, законності і порядку. А центром у ньому є студенти, заради яких і завдяки яким функціонує університет. Єдиним критерієм оцінки знань студента в Драгоманівському виші є лише рівень і якість цих знань. Тому, шановні студенти, просимо вас з розумінням поставитись до високих вимог викладачів, бо лише завдяки цьому досягається й висока якість освітнього процесу.

Усі ми навчаємося і працюємо у відповідності зі Статутом університету, затвердженим Планом його соціально-економічного розвитку і Колективним договором. Будь-яке рішення завжди приймається колективно й обов’язково з урахуванням позиції студентства. Ми пишаємося тим, що за рейтингом популярності наш виш сьогодні тримається в п’ятірці лідерів після таких знаменитих навчальних закладів як Київський університет імені Т. Шевченка, Харківський університет імені В. Каразіна, «Київська політехніка» та інших.

Честь університету – це честь кожного співробітника, викладача і студента. Тому ми закликаємо усіх драгоманівців укріплювати й розвивати авторитет своєї альма матер в Україні і на європейському освітньому просторі.

Студентська Рада НПУ імені М. П. Драгоманова