V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна післядипломна освіта: традиції та інновації»

Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у роботі V-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна післядипломна освіта: традиції таінновації», яка відбудеться 25 листопада 2015 року за сприянням Асоціації міжнародної освіти, науки і культури, Академії менеджменту міжнародної освіти, Африканської Ради в Україні, Європейської асоціації науки і освіти на базі Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова. Мета конференції – обговорення сучасних проблем у сфері міжнародної післядипломної освіти та визначення шляхів їх вирішення.

Передбачається робота секцій за напрямами:
1.Менеджмент міжнародної післядипломної освіти;
2. Підготовка викладачів вищих навчальних закладів для роботи з іноземцями в умовах євроінтеграційних змін;
3. Проблема формування та організаційного оформлення системи міжнародної освіти у європейському просторі;
4. Педагогічні інновації в інклюзивній освіті;
5. Перспективи розвитку зеленого туризму.
До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, фахівці інших галузей та представники міжнародних служб ВНЗ України, дотичних до заявленої проблематики.
Заплановано участь провідних фахівців Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, міністерств і відомств, Торгово-промислової палати м. Київ, інших міжнародних організацій, ВНЗ країн Європи а також суб’єктів господарювання (резидентів та нерезидентів), які надаютьпосередницькі послуги з набору іноземців на навчання у вищих начальнихзакладах України.

Конференція відбудеться за адресою: 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9, Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (ауд.231, ІІ поверх центрального корпусу).
Заявку на участь у конференції, тези доповідей (до15 листопада 2015року) надсилати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою в темі листа «konferetsiya»)
Контактний телефон(044) 235-24-27, 235-47-65
Контактна особа - Кашина Ганна Сергіївна.

Порядок роботи конференції
25 листопада 2015 року
9.00-10.00 – реєстрація учасників конференції;
10.00-13.00 – пленарне засідання;
13.00-13.40 – обідня перерва;
14.00-16.00 – робота секцій;
16.00-17.00 – круглий стіл «Підготовка викладачів вищих навчальних закладів для роботи з іноземцями в умовах євроінтеграційних змін»;
17.00-18.00 —обговорення та прийняття резолюції конференції.

Заявка на участь
У V-Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна післядипломна освіта: традиції та інновації»
Прізвище, ім’я, по-батькові;
Місце роботи (навчання) вкажіть, будь-ласка, повну назву навчального закладу;
Посада;
Адреса (електронна та поштова);
Контактні телефони;
Умови участі(очна, дистанційна);
Планую (підкреслити)
  -Приїзд та особисту участь;
  -Надання тільки доповіді;
Необхідність використання технічних засобів (підкреслити);
  -Персональний комп’ютер;
  -Мультимедійний проектор;
  -Відеомагнітофон;
Умови проживання: гуртожиток, готель (необхідне підкреслити);
Підпис;Ініціали, прізвище

egpt1-2.jpg