Набір на навчання до груп підвищення кваліфікації

Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації
розпочинає набір на навчання до груп
підвищення кваліфікації
викладачів вищих навчальних закладів.

Гграфік проведення занять підвищення кваліфікації викладачів вищих навчальних закладів на 2017-2018 н/р

Дати

проведення занять

Програма

17.10.2017 р.

по 06.11.2017 р.

Інноватика у викладанні:
- української мови як іноземної;
- російської мови як іноземної;
- української мови та літератури;
- романо-германських мов;
- природничих дисциплін;
- фізико-математичних дисциплін;
- менеджменту та економічних дисциплін.

14.11.2017р.

по 02.12.2017р.

Інноватика у викладанні:
- психолого-педагогічних дисциплін;
- правознавчих дисциплін;
- соціально-політичних дисциплін;
- гуманітарних дисциплін;
- фізичного виховання, спорту та здоров’я людини

13.03.2018р.

по 31.03.2018р.

Управління навчальним закладом;
Інформаційні технології у викладацькій діяльності

З 10.04.2018р.

по 28.04.2018р.

Філософія освіти;
Педагогіка вищої школи

Навчальний процес має за мету удосконалення знань або їх розширення, набуття науково-педагогічним працівником здатності виконувати додаткові завдання та обов'язки в межах своєї спеціальності. Слухачі також отримають інформацію про стан та перспективи розвитку міжнародної освіти в Україні.

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані фахівці із запровадженням сучасних педагогічних технологій і методів навчання, новітніх міжнародних та вітчизняних методик викладання.

Тривалість навчання – 3 тижні (108 годин). По закінченню навчання видається Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка та Сертифікат Академії менеджменту міжнародної освіти.

+38 (044) 288-25-58

Вартість навчання складає 1700 грн.

+38 (044) 234-77-47,

Навчальний процес має за мету удосконалення знань або їх розширення, набуття учителями здатності виконувати додаткові завдання та обов'язки в межах своєї спеціальності. Слухачі також отримають інформацію про стан та перспективи інклюзивного навчання в Україні.

Тривалість навчання – 2 тижні (72 години). По закінченню навчання видається Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

+38 (044) 288-25-58,

Участь у роботі курсів підвищення кваліфікації учителів відбувається за умовами контракту за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість навчання складає 1700 грн.

+38 (044) 288-25-58

Участь у роботі курсів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ВНЗ відбувається за умовами контракту за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість навчання складає 1500 грн.

Для оформлення контракту та інших документів викладачі можуть звернутися.за тел. +38 (044) 234-77-47, або e-:

Графік проведення занять підвищення кваліфікації учителів середніх навчальних закладів, вихователів ДНЗ різної форми власності на 2015-2016 н/р

Дати

проведення курсів

Програми

І набір:

26.10.2015 р.-06.11.2015р.

ІІ набір:

16.11.201 5р.-27.11.2015р.

ІІІ набір:

21.03.2016 р.-01.04.2016р.

ІV набір:

18.04.2016 р.-29.04.2016р.

1. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання математики (інформатики)

2. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання фізики (інформатики)

3. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання інформатики

4. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання біології, хімії, сталого розвитку (екології, валеології та безпеки життєдіяльності)

5. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання української мови, української та зарубіжної літератури

6. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання іноземної мови (англійська, німецька), зарубіжної літератури

7. Особистісно зорієнтовані підходи до навчання й виховання дітей раннього віку (молодші групи)

8. Особистісно зорієнтовані підходи до навчання й виховання дітей дошкільного віку (середні, старші групи)

9. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання історії, суспільствознавства

10. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання дисциплін духовно-морального циклу

11. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання економіки, географії

12. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання фізичного виховання

Телефони для довідок:
+38 (044) 288-25-58, заст. директора Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Уліщенко Віолетта Валентинівна

Участь у роботі курсів підвищення кваліфікації учителів відбувається за умовами контракту за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість навчання складає 1500 грн.

Для оформлення контракту та інших документів учителі можуть звернутися.за тел. +38 (044) 234-77-47, або e-mail:

Server Time: 2017-11-24 05:46:07