Курси підвищення психологічної компетенції

technology-sociology-psychology-researchНавчально-науковий центр соціальної психіатрії та психосоціальної реабілітації
Факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації

Запрошує на курси та тренінги з підвищення психологічної компетенції.

Курси з підвищення кваліфікації:
1. «Психологія в медичній практиці»
2. «Соціально-психологічна, професійна та медико-психологічна реабілітація інвалідів-учасників збройних протистоянь».
3. Курс інформації та психологічного стажування.

А також, Центр спеціальної підготовки «Українська служба порятунку», під керівництвом досвідчених інструкторів пропонує всім бажаючим пройти навчання з надання першої медичної допомоги (6 годин).

1. «Психологія в медичній практиці»

Рекомендовано для практичних психологів (72 години). Видається свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Рекомендовано для практичних психологів, фахівців з соціальної роботи, медичних працівників. (76 годин). Видається свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Курс інформації та психологічного стажування.

Рекомендовано для студентів з незакінченою психологічною освітою за спеціальністю «Практична психологія», для педагогів, медичних та соціальних працівників (40 годин).

Роздуми про професію психолога. Вчимося спілкуватися (тренінг).
Підбір діагностичного інструментарію психолога залежно від віку обстежуваного. Інтерпретація результатів діагностичних психологічних обстежень.
Форми і методології психологічного тренінгу.
Набуття вмінь з надання психологічної допомоги при надзвичайних ситуаціях техногенного, природного та бойового характеру. Тренінг "Подолання стресу". Освоєння практичних навичок з психотерапії та психокорекції (символдрама, психодрама).

Всім, хто бажає взяти участь, просимо зареєструватися: факс (044) 234-77-47 (для Бородіної Ірини Володимирівни), або e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За даними інформація має містити:

ПІБ учасника

Контакти ( телефон, адреса, e-mail)

Курси відбуватимуться у м. Києві, у приміщенні Факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова за адресою вул. Пирогова, 9. Дату проведення курсів буде визначено залежно від повноти комплектування, про що учасникам буде повідомлено додатково.

Додаткова інформація за тел. 067-232-34-50.

Контактна особа: Бородіна Ірина Володимирівна.

egpt1-1.jpg

2044903