Курси парамедичної та ерготерапевтичної підготовки

Навчально-науковий інститут неперервної освіти
ЗАПРОШУЄ
на курси підвищення кваліфікації

ПАРАМЕДИЧНА ТА ЕРГОТЕРАПЕВТИЧНА ПІДГОТОВКА

У програмі курсу:

• основи  медичних знань,
• загальний догляд за хворими,
• спеціальний догляд за хворими,
• домедична допомога в екстрених ситуаціях,
• основи фармакології,
• професійної етика та деонтологія,
• масаж та лікувальна фізична культура,
• дієтологія,
• основи фізіотерапії та курортології,
• безпека життєдіяльності малорухливих осіб,
• англомовна термінологія.

Термін навчання -  72 години
Форма навчання − очно-дистанційна

Кожен слухач курсів одержить свідоцтво державного зразка.
Випускники освітньої програми можуть бути працевлаштовані у закладах соціального захисту, установах соціальної допомоги населення, оздоровчо-профілактичні установи, реабілітаційні центри та в системі індивідуального догляду та супроводу пацієнтів різних вікових груп.
Освітня програма розрахована на немедичних працівників, які за службовими обов’язками потребують парамедичної та ерготерапевтичної компетентності: соціальних працівників, вихователів дошкільних і позашкільних навчальних закладів, вчителів загальноосвітньої школи, фахівців пенітенціарної системи, персонал оздоровчо-реабілітаційних закладів.
Контактний телефон   044 234 77 47
Парамедична та ерготерапевтична підготовка по догляду за хворими

У процесі навчання слухачі засвоюють основи  медичних знань, загальний догляд за хворими, спеціальний догляд за хворими, домедична допомога в екстрених ситуаціях, основи фармакології, професійної етики та деонтології, масажу та ЛФК, дієтології, основи фізіотерапії та курортології, БЖД малорухливих осіб за умов надзвичайних ситуацій, охорони праці та основи правових знань в галузі охорони здоров’я.

Навчання проходить у два етапи: теоретичне і виробниче.
Виробниче навчання та практика організовані на базі державних медичних установ та оздоровчо-реабілітаційних центрів.

За результатами  освітньої програми слухачі набудуть навичок та вмінь догляду за лежачими хворими, проведення профілактики пролежнів, заміни натільної та постільної білизни, приготування робочих дезінфікуючих розчинів, асептичної обробки рук, накривання стерильного столика та виконання масажу при різних захворюваннях, постановка компресів та гірчичників, вимірювання артеріального тиску, закапування крапель в очі та вуха, перевірки якості їжі, спостереження за санітарним станом палати та житла, за виконанням режиму хворого. Вмітимуть накладати кровоспинні джгути, проводити  штучне дихання, надавати першу допомогу при травмах, отруєннях, обмороженнях, опіках, накладати бинтові, косиночні, шинні та інші пов'язки, готують матеріал для накладання гіпсових пов'язок.

Випускники освітньої програми «Парамедична та ерготерапевтична підготовка по догляду за хворими» володіють принципами  застосування визначених фармакологічних засобів, системою формування дієтологічних карт та методів приготування  дієтичних страв відповідно стану здоров’я, технологіями оздоровчих та лікувально  - відновлювальних занять, навичками використання фізіотерапевтичних приладів та  виконання фізіотерапевтичних процедур.

Випускники освітньої програми оволодіють базовою англомовною термінологією щодо парамедичних та ерготерапевтичних дій.

Форми навчання: очна, вечірня, очна-заочна.

Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтво державного вищого навчального закладу Національного університету імені М.П. Драгоманова  та додаток з анотаціями навчальних дисциплін українською та англійською мовами.

Реєстрація на курси

Післядипломна дистанційна освіта