Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Міжнародна співпраця  

UNDP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Публікація доцента Факультету в Cambridge Scholars Publishing

Деталі

cambrdgДоцент Факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова Пугачова Олена Геннадіївна опублікувала результати своїх досліджень в колективній монографії «Joining Complexity Science and Social Simulation for Innovation Policy: Agent-based Modelling using the SKIN Platform», виданої видавництвом Cambridge Scholars Publishing. 

Монографія була опублікована в рамках проекту Європейської академії технології та оцінки інновацій. Редакторами монографії є ​​відомі вчені Петра Арвайлер (Petra Ahrweiler, EA European Academy, Germany), Найжел Гільберт (Nigel Gilbert, University of Surrey, UK) и Андреас Піка (Andreas Pyka, University of Hohenheim, Germany).

(http://www.cambridgescholars.com/download/sample/62892 ).

Так, Петра Арвайлер є директором Європейської академії технології та оцінки інновацій, яка в цьому році відсвяткувала 20-річчя своєї діяльності (http://www.ea-aw.org ).

Найжел Гільберт є родоначальником цілого напряму в сучасній науці - застосування агентного моделювання в дослідженні соціальних систем. Він також є засновником журналу, що займає провідне положення в галузі комп'ютерного моделювання соціальних процесів і дослідження суспільства за допомогою математичних моделей, Journal of Artificial Societies and Social Simulation (JASSS) (http://jasss.soc.surrey.ac.uk/JASSS.html ).

Андреас Піка — Віце-президент університету Хоенхайм (Німеччина), автор чисельних публікацій з теорії інновацій, соціальних мереж і теорії економічної складності.

У 2014 році в рамках проекту Пугачова О.Г. виступала на конференції «Simulating Knowledge Dynamics in Innovation Networks» в Будапештському Університеті імені Лоранда Етвоша (http://www.ea-aw.org/fileadmin/downloads/Newsletter/EA_Report/EA_Report_0001_01_2014.pdf , стор. 7), а в 2015 році представляла модель "Networks as a Way of Problem Decision" в Неаполітанському університеті імені Фрідріха II. У вересні цього року в Римі планується провести конференцію по соціальному моделюванню Social Simulation Conference 2016 (http://www.ssc2016.cnr.it/ ). Кращі роботи будуть опубліковані в журналі JASSS. Для участі в цій конференції Пугачова О.Г. спільно з професором Інституту математики НАНУ Кошманенко В.Д. підготувала статтю «Conflict Interactions with External Intervention».

Пугачова О.Г. активно працює в області соціального моделювання і теорії соціальних мереж. Вона виступала з презентацією «Моделювання соціальних мереж» на Різдвяних читаннях 2014 Міждисциплінарного центру складних систем НПУ імені М.П.Драгоманова, на круглому столі «Математичні моделі соціальних процесів», проведеного в нашому університеті в 2015 році, а також з доповіддю «Агентне моделювання як інструмент дослідження складних систем» на семінарі «Складні системи конфлікту: динаміка, моделі, спектральний аналіз» Інституту математики НАНУ (2016).

В цьому році Пугачова О.Г. отримала грант програми Erasmus + «Scholar Scholarship» і читала лекції на тему «Математичні основи системної динаміки» в університеті Редбауд (Нідерланди).

   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   
primcom16
   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

TV  

   

Наші нагороди  

cv.jpg
   

Випадкове фото  

nagoroda-1st.jpg
   

Всього відвідувачів  

2145310
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1217
1938
6130
1790566
36031
53510
2145310

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-22 16:11:18
   
Ми в соціальних мережах   

Login Form  

   
© Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ