ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

Міжнародна співпраця  

UNDP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Публікація доцента Факультету в Cambridge Scholars Publishing

Деталі

cambrdgДоцент Факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова Пугачова Олена Геннадіївна опублікувала результати своїх досліджень в колективній монографії «Joining Complexity Science and Social Simulation for Innovation Policy: Agent-based Modelling using the SKIN Platform», виданої видавництвом Cambridge Scholars Publishing. 

Монографія була опублікована в рамках проекту Європейської академії технології та оцінки інновацій. Редакторами монографії є ​​відомі вчені Петра Арвайлер (Petra Ahrweiler, EA European Academy, Germany), Найжел Гільберт (Nigel Gilbert, University of Surrey, UK) и Андреас Піка (Andreas Pyka, University of Hohenheim, Germany).

(http://www.cambridgescholars.com/download/sample/62892 ).

Так, Петра Арвайлер є директором Європейської академії технології та оцінки інновацій, яка в цьому році відсвяткувала 20-річчя своєї діяльності (http://www.ea-aw.org ).

Найжел Гільберт є родоначальником цілого напряму в сучасній науці - застосування агентного моделювання в дослідженні соціальних систем. Він також є засновником журналу, що займає провідне положення в галузі комп'ютерного моделювання соціальних процесів і дослідження суспільства за допомогою математичних моделей, Journal of Artificial Societies and Social Simulation (JASSS) (http://jasss.soc.surrey.ac.uk/JASSS.html ).

Андреас Піка — Віце-президент університету Хоенхайм (Німеччина), автор чисельних публікацій з теорії інновацій, соціальних мереж і теорії економічної складності.

У 2014 році в рамках проекту Пугачова О.Г. виступала на конференції «Simulating Knowledge Dynamics in Innovation Networks» в Будапештському Університеті імені Лоранда Етвоша (http://www.ea-aw.org/fileadmin/downloads/Newsletter/EA_Report/EA_Report_0001_01_2014.pdf , стор. 7), а в 2015 році представляла модель "Networks as a Way of Problem Decision" в Неаполітанському університеті імені Фрідріха II. У вересні цього року в Римі планується провести конференцію по соціальному моделюванню Social Simulation Conference 2016 (http://www.ssc2016.cnr.it/ ). Кращі роботи будуть опубліковані в журналі JASSS. Для участі в цій конференції Пугачова О.Г. спільно з професором Інституту математики НАНУ Кошманенко В.Д. підготувала статтю «Conflict Interactions with External Intervention».

Пугачова О.Г. активно працює в області соціального моделювання і теорії соціальних мереж. Вона виступала з презентацією «Моделювання соціальних мереж» на Різдвяних читаннях 2014 Міждисциплінарного центру складних систем НПУ імені М.П.Драгоманова, на круглому столі «Математичні моделі соціальних процесів», проведеного в нашому університеті в 2015 році, а також з доповіддю «Агентне моделювання як інструмент дослідження складних систем» на семінарі «Складні системи конфлікту: динаміка, моделі, спектральний аналіз» Інституту математики НАНУ (2016).

В цьому році Пугачова О.Г. отримала грант програми Erasmus + «Scholar Scholarship» і читала лекції на тему «Математичні основи системної динаміки» в університеті Редбауд (Нідерланди).

   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   
primcom16
   

Реєстрація на курси  

   

Підвищення кваліфікації  

   

TV  

   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

Наші нагороди  

Scan-131119-0001 2.jpg
   

Випадкове фото  

egpt2-3.jpg
   

Всього відвідувачів  

2316685
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2672
2703
14840
1956591
41541
70196
2316685

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-02-23 22:01:33
   
Ми в соціальних мережах   

Login Form  

   
© Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ