Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Міжнародна співпраця  

UNDP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Міжнародне співробітництво з представниками наукових та ділових кіл Нігерії

Деталі

 Безымянный4

Представники наукових та ділових кіл Нігерії приїхали до Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова з намірами підписати угоду про співпрацю, зокрема, що стосується навчання нігерійців в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ.
Безымянный3 Поважні гості посилалися на високу популярність та хорошу репутацію Драгоманівського університету на світовому освітньому просторі
 

З 27 лютого по 5 березня 2012 вперше в Інституті в рамках міжнародного

 

 співробітництва пройшли підвищення кваліфікації за програмою «Менеджмент надзвичайних ситуацій та екологічний менеджмент» фахівці з Федеративної Республіки Нігерії.

Безымянный1На запрошення Центру Міжнародної      освіти при МОНМС України та Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ ім. Драгоманова згідно       умовам договору NPDU/NESDA/2012/001,президент Асоціації «Мережа стійкого розвитку» професор Чіджіоке Ікокву та постійний секретар при Міністерстві Інфраструкти (Агенція з охорони навколишнього середовища) Яхайя Вазірі прибули до Києва з метою проходження короткотермінових курсів Безымянный2підвищення кваліфікації, ознайомлення з роботою Університету та Інституту, встановлення дружніх та робочих контактів для подальшої співпраці.

Протягом п’яти днів було організовано короткий   лекційний курс з питань управління надзвичайними ситуаціями в Україні та актуальних для Нігерії екологічних проблем, з яких українські фахівці можуть поділитись досвідом та зорганізувати підвищення кваліфікації (боротьба з опустелюванням, аварії на нафто- газопроводах тощо.)  

Фахівці відвідали Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України, де ознайомились з науковими аспектами вивчення екологічних питань, музей Чорнобилю, де вшанували пам'ять загиблих і залишили свої відгуки в книзі відгуків. В рамках ознайомлення з соціальними програмами було зорганізовано відвідування єдиного на Україні Центру реабілітації інвалідів в Лютіжі.       

Результатом роботи курсів та робочої програми було підписання Угоди про наміри про подальшу співпрацю між НПУ ім. М.П.Драгоманова та Асоціацією «Мережа стійкого розвитку».

 Безымянный111

        

                         

 

 

    

   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   
primcom16
   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

TV  

   

Наші нагороди  

Scan-131119-0003.jpg
   

Випадкове фото  

142.jpg
   

Всього відвідувачів  

2145358
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1265
1938
6178
1790566
36079
53510
2145358

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-22 16:26:30
   
Ми в соціальних мережах   

Login Form  

   
© Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ