Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Міжнародна співпраця  

UNDP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Курси та тренінги для психологів

Деталі
-

Вам бракує досвіду роботи?
Ви не володієте необхідними практичними навичками?


Тоді ми чекаємо Вас на курсах
та тренінгах з підвищення психологічної компетенції


у Навчально-науковому центрі соціальної психіатрії та психосоціальної реабілітації
Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації
НПУ імені М.П.Драгоманова

 

 

Ми пропонуємо Вам такі курси:

І. Курс и інформації та психологічного стажування.

Рекомендовано для практичних психологів, педагогів, соціальних працівників, студентів з незакінченою психологічною освітою за спеціальністю «Практична психологія».

 1. Тренінг «Стрес, як стрес». Проведення діагностики та корекції психоемоційного стану з використанням комп’ютерного апаратно-програмного комплексу.

Обсяг – 12 год. Група 15 -20 осіб.

 1. Тренінг «Мені б твої проблеми». Вчимося методам релаксації з використанням комп’ютерного апаратно-програмного комплексу.

Обсяг - 6 год. Група 15-20 осіб.

 1. Тренінг «В своїх дітях, як в дзеркалі». Чи розуміємо ми своїх дітей і як знайти шляхи порозуміння з ними.

Обсяг -12 год. Група 15-20 осіб.

 1. Тренінг «Мотивація успіху та іміджева компетенція психолога, педагога».

Обсяг - 6 год. Група 15-20 осіб.

 1. Тренінг «Конфлікти та шляхи їх подолання». Працюємо над своїми помилками з використанням комп’ютерного апаратно-програмного комплексу.

Обсяг - 12 год. Група 15-20 осіб.

Тренінги проводять наукові співробітники, психологи з великим досвідом практичної роботи методом «гештальт -терапія» та фахівці практики.

ІІ. Курси вдосконалення рівня психодіагностики.

Рекомендовано для практичних психологів, студентів з незакінченою психологічною освітою за спеціальністю «Практична психологія».

Заняття з наданням стимульного матеріалу проводить кандидат психологічних наук фахівець з великим досвідом практичної роботи Н.В. Нестеренко.

 1. Тест Люшера. Кольорова діагностика Люшера дозволяє виміряти психологічний стан людини, його стресостійкіть, активність, комунікативні здібності.

Обсяг -16 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тест Леонгарда-Шмішека. Методика призначена для діагностики типу акцентуації особистості.

Обсяг -16 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тест Роршаха. "Тест Роршаха – призначений в першу чергу для тих, хто стоїть перед проблемою складного вибору. Він дозволяє з’ясувати, яка діяльність краще всього підходить людині. Є можливість отримати зворотній зв’язок, отримати відповіді на те, що відбувається з Вами саме в цей час і що з цим робити….

Обсяг -32 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тест «Рука». Оцінка рівня агресивності. Застосовується при профвідборі та профорієнтації в т.ч. при підборі керівних кадрів. Також використовується для діагностики міжособистісних стосунків.

Обсяг -16 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тест Кеттела. Опитувальник Кеттелла в даний час найбільш часто використовується в експериментальних дослідженнях особистості і отримав досить високу оцінку у психологів-практиків. Маєте нагоду ознайомитися з методикою, яка дасть можливість подивитися на себе зі сторони, тобто побачити себе таким, яким вас бачать інші.

Обсяг -16 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тест ТАТ. (Тематичної Аперцепції Тест) широко використовується як інструмент досліджень в галузі психології, психіатрії, профорієнтації, оцінки персоналу і створення команди.

Обсяг -16 год. Група 10-15 осіб

 1. Тест Сонди. Методика використовується у психологічному консультуванні і психотерапії – для виявлення рівня стресу і емоційних розладів, оцінки ефективності психологічної корекції, в управлінні персоналом і професійному консультуванні – для профорієнтації та профвідбору, оцінки професійного потенціалу співробітників, ефективності вирішення різних завдань, вибору способів мотивування, поведінки в екстремальних ситуаціях. Ефективний інструмент для вирішення багатьох завдань, що стоять перед практичним психологом. В основі методу лежить напрям глибинної психології під назвою «судьбо аналіз».

Обсяг -32 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тест Розенцвейга. Проективна методика дослідження особистості.

Обсяг -16 год. Група 10-15 осіб.

ІІІ. Курси медико-психологічного спрямування

Рекомендовано для практичних психологів, студентів з незакінченою психологічною освітою за спеціальністю «Практична психологія».

Заняття проводять науковці та клінічні психологи, які мають великий досвід роботи з організації медико-психологічного супроводу та надання першої психологічної допомоги в умовах кризових явищ. Матеріал надається на сучасному міжнародному рівні.

 1. Тренінг «Особливості організації медико-психологічного супроводу потерпілих в зоні надзвичайної ситуації».

Обсяг – 2 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тренінг «Формування стійкості в умовах кризових явищ». Прийоми надання першої психологічної допомоги».

Обсяг – 2 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тренінг « З жертви у вижившего». Медико-психологічна допомога особам з синдромом ПТСР. Лікування ПТСР.

Обсяг – 2 год. Група 10-15 осіб.

IV. Курси освоєння практичних навичок з психотерапії та психокорекції (символдрама, психодрама).

Рекомендовано для лікарів-психологів, практичних психологів, студентів з незакінченою психологічною освітою за спеціальністю «Практична психологія» та всіх бажаючих прослухати курс.

Тренінги проводить кандидат медичних наук, доцент Міжнародної організації кататимного хвилювання образів та імагативних методів в психотерапії та психології С.І. Вешниченко.

 1. Символдрама. Кататимно-имагативна психотерапія. Кататимне переживання образів, чи метод «сноведіннь в дійсності». Введення в основний ступінь. Можливе подальше навчання.

Обсяг – 12 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тренінг методом Символдрама.

Обсяг – 4 год. Група 15-20 осіб.

Всім, хто бажає взяти участь у роботі курсів та тренінгів, просимо зареєструватися: e-mail: irina. 52@ bk.ru або e-mail: maliniam@ ukr.net

Інформація повинна містити:

ПІБ учасника, контакти ( телефон, адреса, e-mail).

Дату проведення курсів буде визначено залежно від повноти комплектування групи, про що учасникам буде повідомлено додатково. По закінченню курсів видаються сертифікати.

Додаткова інформація за телефонами: 067-232-34-50, 050-937-67-60.

Контактні особи: Бородіна Ірина Володимирівна, Маліновська Наталія Миколаївна

 

   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   
primcom16
   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

TV  

   

Наші нагороди  

Scan-131119-0002.jpg
   

Випадкове фото  

egpt2-6.jpg
   

Всього відвідувачів  

2146836
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1020
1723
7656
1790566
37557
53510
2146836

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-23 18:19:04
   
Ми в соціальних мережах   

Login Form  

   
© Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ