primcom16
   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

Міжнародна співпраця  

UNDP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

День відкритих дверей

Деталі

23 березня 2018 року в Національному  педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова відбувся День відкритих дверей Навчально-наукового інституту неперервної освіти (ННІНО). Учасниками заходу стали понад 350 учнів та учителів м. Києва і Київської області, студентів-бакалаврів.ва відбувся День відкритих дверей Навчально-наукового інституту неперервної освіти (ННІНО). Учасниками заходу стали понад 350 учнів та учителів м. Києва і Київської області, студентів-бакалаврів.

od18-1

od18-2

 

Перед учасниками заходу з музичним вітанням виступив оркестр скрипалів факультету мистецтв імені  А.Т. Авдієвського  - художній керівник, декан факультету, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч мистецтв України В.І. Федоришин.

У пленарній частині заходу, яка відбулася у Блакитній залі університету, з вітальним словом виступив проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь Торбін Григорій Мирославович. 

od18-3

 

Він наголосив на важливості співпраці університету із загальноосвітніми навчальними закладами і Малою академією наук.

 

od18-4

 

Світлана Анатоліївна Минзар, директор Київського обласного позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» у доповіді  «Формування регіонального освітнього простору на засадах активного партнерства із закладами вищої освіти України шляхом реалізації STEM-проекту «Профільні наукові школи»» окреслила напрями співпраці університету і зокрема Інституту неперервної освіти у рамках реалізації проектів Київського обласного територіального відділення МАН України.

od18-5

 

З доповіддю «Неперервна освіта: традиції та інноватика Нової української школи» виступив Сергієнко Володимир Петрович, директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, президент Київського обласного територіального відділення МАН.

od18-6

 

Доповідач окреслив напрями діяльності Інституту з підготовки бакалаврів за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» і магістрів за спеціальністю «Менеджмент. Управління інноваціями в освіті. Інноваційний менеджмент інклюзивного середовища. Дорадництво». Висвітлено можливості здобуття другої вищої освіти у галузі «Середня освіта» за 21 спеціальністю, підвищення кваліфікації учителів, викладачів ВНЗ та інших фахівців за новими програмами, розробленими викладачами ННІНО.

З доповіддю «Особливості вступної кампанії 2018 року» виступив заступник голови приймальної комісії, професор Олефіренко Тарас Олексійович.

od18-7

 

Продовженням заходу стали бесіди, заняття-тренінги для учителів, учнів та студентів в навчально-наукових лабораторіях інституту, фізико-математичного факультету та факультету інформатики, що тісно співпрацюють у галузі освіти дорослих.

Для учителів у лабораторії освітніх інноваційННІНО навчально-мотиваційний практикум провели його директор Сергієнко Володимир Петрович, Гузій Наталія Василівна, завідувач кафедри педагогічної творчості, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України та інші викладачі Інституту. 

od18-8

 

З педагогами було обговорено особливості організації і проведення наукових досліджень в умовах Нової української школи, організаційно-методичного забезпечення роботи з обдарованими дітьми, використання хмарних технологій в організації наукової роботи молоді. Запропоновано нові програми підвищення кваліфікації учителів.

Цікавим і видовищним був тренінг для учнів і учителів у лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій кафедри освіти дорослих ННІНО – завідувач кафедри доктор педагогічних наук, професор Слабко Володимир Миколайович. Директор дитячої інженерної академії м. Києва Боровик Дмитро Віталійович та його вихованці презентували учням моделі роботів та розповіли про етапи й особливості їх розроблення.

od18-9

 

Світ сучасних інтернет-технологій для учнів та учителів відкривали: Франчук Василь Михайлович, декан факультету інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент, співавтор програм підвищення кваліфікації фахівців; Войтович Ігор Станіславович, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань факультету інформатики, доктор педагогічних наук, професор, автор програм підвищення кваліфікації учителів і викладачів; Фендьо Олена Миколаївна, доцент кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті ННІНО, кандидат технічних наук. Учнів ознайомили з сучасними тенденціями в галузі інтернет-технологій, інформаційного аналізу та інтернет-маркетингу. Найбільше захоплення в учнів викликала презентація 3-D принтера та його можливостей. 

od18-10

od18-11

 

У лабораторії фрактального аналізу інтерактивний діалог з учнями та учителями побудував Працьовитий Микола Вікторович, декан фізико-математичного факультету, доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, провідний лектор відділення перепідготовки ННІНО. 

od18-12

od18-13

 

Юні шанувальники фізики, учителі працювали в Науково-дослідному центрі нанофізики. Прикладні аспекти наукових фізичних досліджень, нові напрями у методиці навчання фізики розкривали Січкар Тарас Григорович, професор кафедри загальної та прикладної фізики, кандидат фізико-математичних наук, лауреат Соросівської премії та Сиротюк Володимир Дмитрович, завідувач кафедри методики навчання фізики та астрономії, доктор педагогічних наук, професор. Захоплення в аудиторії викликали видовищні досліди з електростатики та оптики, кріогенні досліди.

od18-14

od18-15

od18-16

od18-17

Хочемо висловитивелику подяку ректору Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктору філософських наук, академіку Віктору Петровичу Андрущенку за гостинний прийом, проректорам та деканам факультетів, які брали активну участь в роботі Дня відкритих дверей та гостям, які відвідали наш захід і отримали корисну інформацію, роздатковий матеріал, переглянули відеоматеріали, поспілкувались із нашими викладачами та студентами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Реєстрація на курси  

   

Післядипломна дистанційна освіта  

   

Наші нагороди  

Scan-131119-0004.jpg
   

Випадкове фото  

viddil-osv3.jpg
   

Всього відвідувачів  

2743230
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
414
1225
2961
2394757
25327
41043
2743230

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-01-22 04:29:03
   
Ми в соціальних мережах   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

Login Form  

   

TV  

   
© Навчально-науковий інститут неперервної освіти

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ